Publikační systém APOLLO vytvořený společností MoonFace umožnuje jednoduchým zpusobem vytvářet a spravovat WWW stránky s minimálním úsilím a bez znalosti HTML jazyka.
MoonFace s.r.o.


Přehled funkcí a modulů APOLLO verze 5G


ZÁKLADNÍ  SYSTÉM                              VOLITELNÉ  MODULY
SPRÁVA ČLÁNKŮ
Autorizovaný uživatel má možnost přidávat, upravovat nebo odstraňovat články. Při vyhledávání již publikovaných článků lze hledat dle obsahu článku (volit, zda hledaný text je v titulku, popisce, obsahu článku a klíčových slovech) nebo dle datumu publikování článku. Při zadávání může uživatel volit období ve kterém se má článek uveřejnit (např. zadat články, které se na WWW stránkách zobrazí až příští týden, popř. po jakou dobu se má článek zobrazovat) a může určit pozici článku v rámci rubriky.

SPRÁVA OBRÁZKŮ
Základní systém obsahuje modul pro snadné přidávání obrázků do systému a jejich následné umísťování přímo do článků. Obrázky mohou být v systému dodatečně upravovány a zařazovány do kategorií.

SPRÁVA OBLASTÍ A RUBRIK
Uživatel systému má možnost libovolně přidávat, upravovat či odstraňovat oblasti a rubriky článků. U každé oblasti a rubriky má širokou nabídku nastavení – např. název rubriky, způsob řazení článků, ikonka rubriky, různé šablony apod.

OSTATNÍ
Základní verze systému déle obsahuje možnost uchovávat různé texty v jednoduchém poznámkovém bloku a posílat zprávy a vzkazy mezi interními uživateli systému. Další funkcí je možnost zobrazení posledních změn v systému a rychlé vyhledávací formuláře jednotlivých modulů pro rychlejší a efektivnější práci se systémem.

zpět

Vybíráme z referencí


Filharmonici města Prahy
Oficiální stránky orchestru Filharmonici města Prahy
Copyright © 1997-2022 MoonFace s.r.o.
Stránky využívají publikační systém Apollo