Publikační systém APOLLO vytvořený společností MoonFace umožnuje jednoduchým zpusobem vytvářet a spravovat WWW stránky s minimálním úsilím a bez znalosti HTML jazyka.
MoonFace s.r.o.


Získaná ocenění

O kvalitě spojení technologie publikačního systému APOLLO a pečlivě připraveného designu se zajímavým obsahem stránek našich klientů, svědčí celá řada úspěchů:

 • Stránky mikroregionu CHOPOS získaly zvláštní cenu v soutěži Zlatý erb v březnu roku 2000 na konferenci Internet ve státní správě a samosprávě.
   
 • Stránky obce Malá Úpa v téže soutěži postoupily do finále a byly třetí v nejsilněji obsazené kategorii obcí.
   
 • V soutěži vyhlašované časopisem Veřejná správa byly na podzim roku 2000 v kategorii obcí do 5000 obyvatel vyhodnoceny jako nejlepší stránky Malé Úpy, v kategorii regionů stránky sdružení CHOPOS.
   
 • Obec Chotýšany (mikroregion CHOPOS) byla vyhlášena Vesnicí roku ve Středočeském kraji pro rok 2000, mimo jiné proto, že své přednosti uměla "prodat" na svých www stránkách.
   
 • Stránky pražských Královských Vinohrad byly v průběhu týdne, kdy v Praze zasedal Mezinárodní měnový fond, nejnavštěvovanějším serverem v kategorii Města a obce služby Na vrcholu. Během týdne je navštívilo přes 70 tisíc lidí.
   
 • Stránky DO KINA! byly vyhlášeny serverem Na vrcholu nejnavštěvovanějšími stránkami za rok 1999 v oblasti Film a televize.
   

zpět


Vybíráme z referencí


Filharmonici města Prahy
Oficiální stránky orchestru Filharmonici města Prahy
Copyright © 1997-2022 MoonFace s.r.o.
Stránky využívají publikační systém Apollo