Publikační systém APOLLO vytvořený společností MoonFace umožnuje jednoduchým zpusobem vytvářet a spravovat WWW stránky s minimálním úsilím a bez znalosti HTML jazyka.
MoonFace s.r.o.Spořiče obrazovek (tzv. screensavers) jsou v současné době velmi populární doplněk pracovního prostředí počítače a zajímavé spořiče patří k nejvyhledávanějším souborům ke stažení na Internetu. Z toho důvodu je vhodné využít spořiče obrazovek k levné a účinné propagaci značky a služeb klienta.

Společnost MoonFace navíc vylepšila stávající systém spořičů o možnost automatické aktualizace jejich obsahu. To přináší klientům jednoduchý a rychlý způsob informování svých zákazníků o nových výrobcích, službách, slevách či akcích.

Uživatele spořičů obrazovek je možné dělit do různých kategorií (např. koncoví zákazníci, dealeři, VIP klienti apod.) a zasílané informace je tak možné snadno personalizovat. K dispozici je rovněž možnost vytvoření kalendáře, který automaticky zajistí pravidelnou aktualizaci s nulovými nároky na obsluhu.

jednoduchá verze
verze s runtimem
(pro uživatele s nestandardním nastavením systému)

Reference   Kontakt

Vybíráme z referencí


Filharmonici města Prahy
Oficiální stránky orchestru Filharmonici města Prahy
Copyright © 1997-2022 MoonFace s.r.o.
Stránky využívají publikační systém Apollo