Publikační systém APOLLO vytvořený společností MoonFace umožnuje jednoduchým zpusobem vytvářet a spravovat WWW stránky s minimálním úsilím a bez znalosti HTML jazyka.
MoonFace s.r.o.Společnost MoonFace pojem webdesign chápe nejen jako vytvoření grafického návrhu WWW prezentace klienta, ale především jako poskytování kompletního servisu v oblasti propagace a obchodování na Internetu.

Spolupráce se zákazníkem obvykle začíná analýzou jeho potřeb a následným návrhem řešení nejvhodnější formy propagace resp. obchodního modelu. Dalším krokem je návrh designu a po jeho schválení se přistupuje k vlastní realizaci (programování) prezentace nebo aplikace. Závěrečným krokem je testovací fáze a po konečném schválení klientem je prezentace zpřístupněna veřejnosti.

Ovšem zpřístupněním prezentace spolupráce s klientem nekončí a dále se MoonFace podílí na vylepšování aplikace dle odezvy návštěvníků a dalších potřeb klienta.

Při navrhování grafického vzhledu a formy ovládání prezentace je kladen důraz na ergonomii ovládání, neboť ovládání s minimálními nároky na uživatele je jedním z nejdůležitějších prvků úspěšné prezentace na Internetu. V této oblasti MoonFace úzce spolupracuje s přední výzkumnou agenturou v ČR Network Media Services.

Reference   Kontakt

Vybíráme z referencí


Filharmonici města Prahy
Oficiální stránky orchestru Filharmonici města Prahy
Copyright © 1997-2022 MoonFace s.r.o.
Stránky využívají publikační systém Apollo